HİKAYEMİZİ DİNLEYİN

Fatih İlaç

Fatih İlaç; sanayileşmeye giden yoldaki temellerini 2008 yılında, Türkiye/Şanlıurfa’da atmıştır. Yerel bir firma olarak, temizlik ürünleri ve kozmetik sektöründe kalitesi, tecrübesi ve sorunsuz hizmet anlayışı ile öncü kimya firmalarından biri olmuştur.

Fatih İlaç vizyonu, yenilikçi zihniyeti ve kalitesi sayesinde ulusal ve uluslararası platformlarda ihracat ağı ve yatırımları ile birlikte globalleşen süreçte kısa zamanda önemli yerlere ulaşmıştır. Ayrıca firmamız ticaret hayatında AR-GE ve insan kaynakları yatırımlarıyla günden güne hızla büyümektedir.

Avrupa standartlarına uygun üretim faaliyetlerinin yanı sıra hizmet sunmuş olduğu ürünlerde her zaman kalite ve sürekliliği ön planda tutmaktadır. Bu sayede ticari faaliyet alanımız ve düzenli müşteri portföyümüz hızla genişlemektedir.

VİZYONUMUZ

Sektöründe evrensel değerlere sahip olmak, İnsanlarımızın yaşam kalitesini arttırmak için etkili ve yenilikçi kombinasyonlar üretmek…

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ: insanların görüşünü iyileştirmek ve yaşamlarını geliştirmek için yeni yollar keşfetmektir.

FATİH İLAÇ OLARAK İLK ATTIĞIMIZ ADIMLARDAN BU YANA ÇOK YOL KATETTİK!

Mutlu insan, mutlu sağlık... Bunları düşünerek çıktık bu yola. Hedefimizi daima bir adım önümüz olarak görüyoruz ve devam ediyoruz.

Güzellik, sağlık ile buluşuyor!..

Kurumsal Değerlerimiz

1

Yaşam kalitesine önem vermek.

2

İnsan sağlığı odaklı sonuçlar üretmek ve dünya standartlarında uygulamak.

3

Etik Çalışmak

4

Güvenilir Olmak

5

İnsana Saygı